AK Gençlik Hazır ‘Reis’ini Bekliyor!

AK Gençlik Hazır ‘Reis’ini Bekliyor!

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları 16 İlçe Teşkilatı ile birlikte 11 Mart 2018 Pazar günü Serdivan Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek AK Parti Sakarya İl Başkanlığı kongresinde AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı coşkuyla karşılamak için çalışmalarını sürdürüyor.

26 Şubat 2018 - 09:21

16 İlçeyle Birlikte Provalar

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Sakarya’da tekrar huzur olmak için çalışmalarını sürdüren AK Gençlik hazırlık çalışmalarının ikinci ayağında konum olarak birbirine yakın ilçelerin gruplanarak ortak bir spor salonunda buluşmasıyla gerçekleştirilen provalar neticesinde; hazırlanan sloganlara dair coşku, uyum ve ahengin doruk noktasına ulaştırılması hedefleniyor.

 

Konum olarak birbirine yakın ilçelerin ortak noktada spor salonunda bir araya geldiği, kongrenin gerçekleştirileceği Serdivan’a yakın ilçelerin ise Serdivan Spor Salonu’nda toplanarak gerçekleştirdiği provalar kayıt altına alınarak web sitesini tanıtan ve kongreye davet içeren bir video hazırlandı.

VİDEO: https://youtu.be/xNjMXX8fbUM

 

Logo Tasarımı, Web Sitesi Yayında

Erdoğan’ı Sakarya’da coşku seli ile ağırlamayı hedefleyen AK Gençlik geçtiğimiz günlerde de Recep Tayyip Erdoğan’ın Sakarya’ya gelişini duyurmak için hazırlanan logo tasarımını ve www.ogeliyoro.com isimli web sitesini kongre hazırlıklarının ilk adımı olarak duyurmuştu.

 

Duyurulan www.ogeliyoro.com adresinde “katılım durumu” bildirenlerin isimleri anında web sitesinde yayınlanırken, kişisel fotoğraflarını yükleyen kullanıcılar üzerinde Recep Tayyip Erdoğan’ın fotoğrafının ve gelişine özel tasarlanan logonun yer aldığı “11 Mart Pazar Serdivan Spor Salonuna BEN DE GELİYORUM” yazılı filigranın eklendiği yeni fotoğraflarını indirerek sosyal medya hesaplarında paylaşabiliyor.

 

Yapılan hazırlıklara dair açıklamalarda bulunan AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir: “Liderimiz, Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı büyük bir özlem, aşk, heyecan ve coşkuyla karşılamak için 16 ilçemizde teşkilatlarımız azimle çalışmalarını sürdürüyorlar. Liderimizi, Başkomutanımızı ‘huzur bulduğu şehirde’ büyük bir coşku seli ile ağırlayacak yeniden moral ve motivasyon kaynağı olarak uğurlayacağız.” dedi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kocaali Futbol Sahasına Kavuşuyor
Kocaali Futbol Sahasına Kavuşuyor
Sakarya’nın Devleri Fenerbahçe’ye Konuk Oluyor
Sakarya’nın Devleri Fenerbahçe’ye Konuk Oluyor