Eğitim-Bir-Sen Okulların Nabzını Tutuyor
Reklam

Eğitim-Bir-Sen Okulların Nabzını Tutuyor

Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şubesi okul ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Sürekli eğitimcilerle ve idarecilerle bir araya gelen sendika yöneticileri eğitimin ve okulların nabzını tutuyor.

22 Şubat 2018 - 09:17

Okul ziyaretlerinden son derece memnun ayrılan Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şube Başkanı Murat Mengen, bu sene üye hedeflerini 6 bine çıkardıklarını söyleyerek tüm teşkilat olarak bu hedefe odaklarını vurguladı.

Mengen, sadece ücret sendikacılığı yapmadıklarını, nerede bir mağduriyet varsa orada olmaya, haksızlıkları gidermeye çalıştıklarını belirterek, “Hak ve özgürlük mücadelemizi kararlılıkla sürdürüyoruz.  Yeni kazanımlar elde etmek, sorunlara çözüm bulmak için çaba harcıyor, çözüme ışık tutan çalışmalar yapıyoruz” dedi.

Milletinin geleceğiyle ilgili idealleri olan, ülkesinin yarınlarına dair hayalleri, projeleri ve bu projelerini de gerçekleştirecek güce, muhabbete ve samimiyete sahip olan; gücünü, enerjisini üyelerinden alan bir sivil toplum kuruluşu olduklarını dile getiren Mengen, attıkları her adımın eğitim çalışanlarının haklarının geliştirilmesine ve refahının yükseltilmesine dönük olduğunu söyledi.

Kardeşlik sınır tanımaz, ten rengine bakılmaz, mazlumun kimliği sorulmaz anlayışıyla dünyanın dört bir yanında mazlumlara ve mağdurlara yardım elini uzattıklarını kaydeden Mengen, Arakan’dan Suriye’ye,  Afrika’dan Kudüs’e nerede bir felaket olduysa, yardım çığlıkları yükseldiyse, bizzat orada olduklarını, kanayan yaralara çare olmaya çalıştıklarını ifade ederek, emeği geçen yönetim kurulu üyelerine, ilçe ve işyeri temsilcilerine ve bütün üyelere teşekkür ediyorum dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
“Sağlıklı Bayramlarda Yeniden Buluşacağız”
“Sağlıklı Bayramlarda Yeniden Buluşacağız”
Hayırlı Bayramlar Sakarya
Hayırlı Bayramlar Sakarya