Hayırlı Bayramlar Sakarya

Hayırlı Bayramlar Sakarya

Sakaryalı hemşehrilerinin Ramazan Bayramı’nı tebrik eden Başkan Ekrem Yüce, “Bu bayram gerçekten buluşamasak bile, heyecanda, huzurda, hayırda buluşalım. Tatlı bir telaşta, kalplerimizi kaplayan sevgide, bitmeyen umudumuzda buluşalım. Ramazan Bayramınız mübarek olsun, Rabbim nice bayramlarda birlikte olabilmeyi nasip etsin” dedi.

24 Mayıs 2020 - 13:47

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Ramazan Bayramı dolayısıyla değerlendirmelerde bulundu. Dayanışma ve paylaşmanın, zorluklara karşı birlikteliğin öneminin bir kez daha idrak edildiği Ramazan ayını geride bırakmanın hüznünü yaşadıklarını ifade eden Başkan Yüce, bayrama ulaşmanın sevinç ve huzurunu yaşadıklarını belirtti.

 

Ramazan’ın manevi iklimi

Başkan Ekrem Yüce mesajında şu ifadelere yer verdi: “Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını dolayısıyla ülkemizin tamamında olduğu gibi şehrimizde de geçmiş yıllardan farklı bir Ramazan yaşadık. Ramazan’da iftar ve sahur sofralarında buluşamasak da, teravih namazlarında birlikte saf tutamasak da çok şükür evlerimizde Ramazan’ın manevi iklimini yaşadık. Rabbim’den nice Ramazanlara erişebilmeyi niyaz ediyorum.”

 

Hayırlı bayramlar

Ramazan Bayramı’nın tüm İslam âlemine ve tüm insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini temenni eden Başkan Ekrem Yüce, “Bu bayram gerçekten buluşamasak bile, heyecanda, huzurda, hayırda buluşalım. Tatlı bir telaşta, kalplerimizi kaplayan sevgide, bitmeyen umudumuzda buluşalım. Ramazan Bayramınız mübarek olsun, Rabbim nice bayramlarda birlikte olabilmeyi nasip etsin” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Orhan Topçu
    5 yıl önce

    Sakarya da sporun içine siyaset karıştığı süre içinde Sakarya da başarıyı ve hizmeti yakalamak çok zor.Zeki Toçoğlu'na biat edenler,hizmet noktesında onun emrinden çıkabilecekler mi?Sinan Panta ,sen de biat hazırlığı yapıyorsun,bence çok yanlış.hizmet verecek adam dik durmalı.Zeki Toçoğlu biat çılar kullanıp piyasaya atar.ASKF nin başına biatçı olmayan başkan aranıyor...

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Serdivan’da 7. Koğuştaki Mucize İzlenecek
Serdivan’da 7. Koğuştaki Mucize İzlenecek
Serdivan Yeni Döneme Hazır
Serdivan Yeni Döneme Hazır