İhtiyaç Sahiplerine Yemek Bu Tesisten Karşılanıyor

İhtiyaç Sahiplerine Yemek Bu Tesisten Karşılanıyor

Hendek Belediyesi kuruluşu olan TÜRKAY yemek üretim tesisinde, yardıma muhtaç vatandaşlar için yemekler hazırlanarak, evlere servis ediliyor.

20 Nisan 2020 - 16:51

HİJYENİK BİR ORTAM

Konuyla ilgili yapılan açıklamada,

”Belediye iştiraki olan TÜRKAY A.Ş. yemek üretim tesislerinde, usta aşçılar tarafından yapılan birbirinden lezzetli yemekler, vatandaşların sağlığı için el değmeden gerekli hijyen koşulları en üst seviyede tutularak üretiliyor. Soğuk hava depoları, etler için ayrılmış özel kasap alanları, gıda muhafaza alanları, dezenfektan havuzları ve 15 adet ocakla 5 bin kişi kapasiteli yemek üretim tesisleri gıda mühendislerinin kontrollerinde uyguladığı standartların üzerinde yöntemlerle tam puan aldı” denildi.

SICAK YEMEK DESTEĞİ

76 haneye sıcak aş yardımının kesintisiz devam ettiğini ifade eden Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu,

“TÜRKAY A.Ş. yemek üretim tesisleri usta aşçılarımız ve yüksek standartlarda üretim kapasitesi ile hizmet veriyor. Burada verilen en önemli hizmetlerimizden biri bakıma ve yardıma muhtaç vatandaşlarımıza günlük olarak sağlanan sıcak aş desteğidir. Bakıma muhtaç vatandaşlarımızın yemekleri kesintisiz olarak adreslerine teslim ediliyor. Ayrıca personellerimiz içinde yemeklerimizin özenle hazırlandığı üretim tesislerimiz uzun yıllar Hendekimize en güzel hizmetleri verecektir” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Büyükşehir Hentbol İlk Yenilgisini Aldı
Büyükşehir Hentbol İlk Yenilgisini Aldı
Büyükşehir Hentbol Zorlu Maç Öncesi Moral Depoladı
Büyükşehir Hentbol Zorlu Maç Öncesi Moral Depoladı