İspiroğlu’na Teşekkür Plaketi

İspiroğlu'na Teşekkür Plaketi

Sakarya'da yapılan Olgunlar Futbol Turnuvası'na katkılarından dolayı Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu'na teşekkür plaketi verildi.

29 Eylül 2017 - 11:31

“Makamında Ziyaret”

Ramazan Bayramı sonrası Sakarya'da düzenlenen 28. Gazi Metal Olgunlar Futbol Turnuvası'na katkılarından dolayı Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu'na makamında plaket verildi. Turnuvanın öncülüğünü yapan Tansu Çiller Ticaret Meslek Lisesi Okul Yönetimi Müdürü Mithat Şahin adına plaketi veren reklam sorumlusu Cengiz Olgaç "Belediye Başkanı İspiroğlu'nun organizasyona katkısını takdirle karşılıyor, okulumuz adına bu plaketi takdim ve teşekkür ediyorum" dedi.

“Geliri Öğrencilere”

Sakarya Tansu Çiller Ticaret Meslek Lisesi Okulu tarafından öncülüğü yapılan ve Sakarya'nın mini dünya kupası olarak adlandırılan Olgunlar Futbol Turnuvası sponsor reklam gelirleri ihtiyaç sahibi öğrencilere burs olarak veriliyor. 5 Yıldan bu yana verilen burslar birçok öğrenciye önemli maddi kaynak sağlanması bakımından büyük ilgi görüyor. Geçtiğimiz yıl yapılan turnuvaya 54 takım katılımda bulunmuştu.

“İspiroğlu "Desteğimiz Sürecek"

Kendisine verilen teşekkür plaketi nedeniyle konuşan Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu "Turnuvaya destek olmaktan büyük gurur duyduk. Özellikle gelirinin ihtiyaç sahiplerine verilmesi ayrıca sevindirici bir gelişme. Her zaman bu tür organizasyonların yanında olmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle tarafıma laik görülen plaket için teşekkür ediyorum" açıklamasında bulundu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kocaali Futbol Sahasına Kavuşuyor
Kocaali Futbol Sahasına Kavuşuyor
Sakarya’nın Devleri Fenerbahçe’ye Konuk Oluyor
Sakarya’nın Devleri Fenerbahçe’ye Konuk Oluyor