‘KATLI PAZARYERİ REVİZE EDİLMELİ’

‘KATLI PAZARYERİ REVİZE EDİLMELİ’

SESOB Başkanı Hasan Alişan değişim ihtiyacını bir kez daha gündeme getirdi

13 Kasım 2019 - 14:37

Alişan; “Aktif bir ticaret için Katlı Pazaryerinin revizyona ihtiyacı var. Esnaf revizyon için karar verirse biz de risk alır, destek veririz. Orası modern hale gelmeli ” dedi. 

İHTİYAÇ VAR: SESOB Başkanı Hasan Alişan zaman zaman şehrin gündemine gelen ancak bugüne kadar sonuç alınamayan Katlı Pazaryeri’nin modern hale getirilmesiyle ilgili konuştu. Alişan;  Katlı Pazaryeri’nde değişim ve dönüşüme ihtiyaç olduğuna dikkat çekerken, bunun kararını orada faaliyetlerine devam eden esnafların karar vermesi gerektiğine dikkat çekti. Alişan “Esnaf revizyon için karar verirse biz de onlar için risk alırız” dedi. 

OTOPARK ÜSTÜNE: “Katlı Pazaryeri’nin altına en az 2 kat otopark yapılmalı, üstüne de işyerleri inşaa edilmeli’’ diyen Alişan; “Aktif ticaret yapabilmek için orası gelişmeli, zenginleşmeli, modernleşmeli. İnanıyorum ki bunu herkes ister. Değişimin önündeki farklı sesleri bir türlü törpüleriz. Katlı Pazaryerinin revize edilmesi için Esnaf Odaları Birliği olarak sorumluluk almaya, fedakarlık yapmaya hazırız” dedi. 

Kaynak: Akşam Haberleri Haber: Nazile AKARSU

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Eylül kültür sanat etkinlikleri sona erdi
Eylül kültür sanat etkinlikleri sona erdi
Eylül Kültür Sanat Etkinlikleri tamamlanıyor
Eylül Kültür Sanat Etkinlikleri tamamlanıyor