Vatandaşın Güvenini Boşa Çıkarmayacağız

Vatandaşın Güvenini Boşa Çıkarmayacağız

Karapürçek  ilçe sınırlarında bulunan birçok mahallelere ziyarette bulunan Karapürçek  Belediye Başkanı  Orhan Yıldırım bugünkü yaptığı ziyaret kapsamında  Teketaban mahallesini ziyaret etti.

08 Mart 2018 - 12:04

Mahalle ziyaretleri kapsamında muhtar Mustafa Aldemir  ve vatandaşlarla bir araya gelerek kendisine yöneltilen öneri ve talepleri yerinde dinledi. Ziyaret edilen mahallelerde oldukça samimi karşılanan Başkan Yıldırım , Yapılan çalışmaları inceleme adına meclis üyelerimiz ile birlikte geziyoruz. 2019 yılı sonuna kadar girilmemiş kırsal bir mahallemiz kalmayacak” dedi.
Teketaban mahallesinde  vatandaşlarla buluşan Başkan Yıldırım , İlçemizi ilgilendiren hizmetler ve yürütülen projelerle ilgili bilgiler aktardı.
Yerleşim merkezlerindeki kahvehanelerde mahalle sakinleri ile buluşarak istişare eden ve varsa sorunlarını bizzat kendi ağızlarından dinleyen Başkan Yıldırım , Merkez ve Kırsal mahallelerimiz de güzel günlerin beklediğini dile getirdi. Yıldırım , mahallelerde yürütülen Fen işleri çalışmalarıyla ilgili de bilgiler verirken, bu konuda verdikleri tüm sözlerini yerine getirdiklerini ve getirmeye devam edeceklerini kaydetti.
 

Mahalle sakinleri de, Başkan Yıldırma  Belediye’nin yürüttüğü çalışmaları yakından takip ettiklerini ve memnuniyet duyduklarını sözlerine ekledi.
İncelemeler sırasında vatandaşlarla görüş alışverişinde bulunan Başkan Yıldırım , mahalle sakinlerinin hayır duasını aldı. Şu ana kadar böyle bir hizmeti almadıklarını belirten bazı mahalle sakinleri Başkan Yıldırma teşekkürlerini ilettiler.

 

Vatandaşın Güvenini Boşa Çıkarmayacağız
 

Başkan Yıldırım , incelemeleri sırasında yaptığı açıklamada; “Birçok alanda sürdürdüğümüz çalışmalarımızın bir kısmını tamamladık, bir kısmında ise çalışmalarımız devam ediyor. Meclis üyelerimiz ile birlikte biten ve yapımı devam eden çalışmaları yerinde inceliyoruz, muhtarlarımız ve vatandaşlarımızla sohbet etme imkanı buluyoruz. Gezilerimiz esnasında vatandaşlarımızın yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti ve bizlere olan güvenlerini de görmüş oluyoruz. Halkımıza ne kadar hizmet götürürsek, halkımız bunun karşılığını en iyi şekilde veriyor, bunları da sözleriyle ifade ediyorlar. Vatandaşlarımızın bize olan güvenini şimdiye kadar boşa çıkartmadık, bundan sonra da çıkartmayacağız. Kırsal mahallelerimize yaptığımız hizmetlerimiz devam edecek” dedi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Geyve MYO Öğrencilerinden İngilizce Başarısı
Geyve MYO Öğrencilerinden İngilizce Başarısı
“Kendinize Bir İyilik Yapın, Bu Önemli Günde Sigarayı Bırakın”
“Kendinize Bir İyilik Yapın, Bu Önemli Günde Sigarayı...