Yüce ‘Şehrimizin Geleceği İçin Her Adım Çok Kıymetli’
Reklam

Yüce ‘Şehrimizin Geleceği İçin Her Adım Çok Kıymetli’

05 Mart 2020 - 13:40

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı toplantısında konuşma yapan Ekrem Yüce, “Şehrimizi gelecek hedeflerine ulaştırmak, sanayide, tarımda, turizmde, üretim ve hizmette daha da ileri seviyeye çıkarmak için atılacak her adım çok kıymetli. En büyük gücümüz olan birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi, dayanışmamızı arttıracak, daha çok çalışacak, daha çok üretecek ve bu millet için gayretkeş olacağız. Rabbim ülkemizi ve milletimizi korusun, yapacağımız hayırlı ve güzel hizmetlerde yardımcımız olsun” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından Karasu’da düzenlenen toplantıya katıldı. AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Enver Tok ile ilçe belediye başkanlarının yer aldığı istişare ve değerlendirme toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmeler paylaşılırken; CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç’un, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik tavrı ve üslubu da sert bir dille kınandı. Başkan Ekrem Yüce, buluşmanın hayırlı olmasını temenni ederek, birliktelikle Sakarya’ya hizmetin daha da artacağını dile getirdi.

 

ATILACAK HER ADIM ÇOK ÖNEMLİ

Şehri gelecek hedeflerine ulaştırmak ve bir çok alanda ileri seviyeye taşımak için atılacak her adımın önemini vurgulayan Yüce,

“Ülke olarak çok zor dönemlerden geçiyoruz. Bize düşen bu süreçte daha çok çalışmak, daha çok üretmek. Daha önceki buluşmalarımızda da ifade ettiğim gibi biz en büyük gücümüz olan birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi, dayanışmamızı arttıracağız. Bugün ülkemizin refahı, sınırlarımızın güvenliği, terör odaklarının defi için Mehmetçiklerimiz çetin bir mücadele verirken; bizde burada ülkemizin ve şehrimizin daha müreffeh yarınlara ulaşması için gayretkeş olmak durumundayız. Rabbim ülkemizi ve milletimizi korusun, yapacağımız hayırlı ve güzel hizmetlerde yardımcımız olsun” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
O Parti Kuralları Hiçe Saydı ‘’Nerede Sosyal Mesafe?’’
O Parti Kuralları Hiçe Saydı ‘’Nerede Sosyal Mesafe?’’
Gelecek Partisi’nden Çirkin İddia
Gelecek Partisi’nden Çirkin İddia